Precyzyjne rolnictwo

Farmplan GateKeeper jest prekursorem rozwoju precyzyjnego rolnictwa. GateKeeper skupia wszystkie doświadczenia zdobyte w tym okresie oraz integruje precyzyjne rolnictwo z rejestrem upraw na zupełnie nowym poziomie. Problem rolnictwa precyzyjnego polega na tym, że istnieje wiele różnych systemów i technologii, które łatwo mogą zbudować niezgodny system, w którym każdy element funkcjonuje osobno. W GateKeeper możliwe jest zintegrowanie tych systemów i zebranie wszystkich danych w jednym miejscu, tj. w zapisie z pola, czyli tam gdzie powinny się one znaleźć.


Precyzyjne Rolnictwo w GateKeeper jest podzielone na dwa opcjonalne moduły:

PR Actual  Jest to moduł, który pozwala na zapisywanie specjalistycznych danych z takich operacji jak pobieranie próbek gleby, mapy plonów i innych danych z czujników. Dzięki możliwości importowania danych z 40 różnych systemów oraz możliwości tworzenia własnych nazw danych oraz szablonów, GateKeeper oferuje maksymalną elastyczność. Dane te są przechowywane w zapisach z pól, więc nie ma potrzeby przełączania się między systemami dla porównywania danych.


PR Target System ten daje możliwość tworzenia map zmiennych dawek aplikacji dla planów pracy i eksportować je do systemów pokładowych. Tak więc możliwość importu danych jak również ich eksportu może być zastosowana w przypadku szerokiej gamy urządzeń, takich jak John Deere, Claas, AGCO, Fendt, New Holland, Trimble, TopCon oraz innych.


W Wielkiej Brytanii Farmplan GateKeeper posiada wieloletnie partnerstwo z John Deere w zakresie systemów zarządzania.

 

Kontakt

(+48) 61 887 66 08

biuro@kstkonsulting.com.pl

Adres


KST Konsulting Sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 104
61-246 Poznań

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj jako pierwszy
informacje o promocjach i nowościach