Produkcja zwierzęca

Wstęp do oprogramowań komputerowych INTERHERD oraz UNIFORM-Agri

Tempo rozwoju gospodarstw produkujących bydło mleczne oraz konieczność posiadania wielu informacji w stadzie sprawia, iż standardem staje się elektroniczne prowadzenie danych. Nie jest jednak łatwo wybrać odpowiedni program dla swojej fermy. Hodowca musi myśleć o całokształcie swojej hodowli i wielu aspektach dotyczących krów jak i produkcji mleka. Warto więc, w chwili zakupu, kierować się nie tylko samym programem, ale również doświadczeniem dostawcy danego oprogramowania oraz zakresem usług jakie on oferuje.

Wychodząc hodowcom „naprzeciw” KST Konsulting posiada w swojej ofercie dwa wiodące, na rynku światowym, oprogramowania tj. INTERHERD oraz UNIFORM-Agri. Każdy z nich charakteryzuje się zaawansowanymi modułami analitycznymi, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających hodowców. Natomiast zrozumiałe i proste w obsłudze karty indywidualnego i grupowego wprowadzania danych znacząco ułatwiają i przyśpieszają Państwa prace administracyjne na fermie.  Obydwa programy łączą się również z wieloma praktycznymi urządzeniami na gospodarstwie. Posiadają również aktywne linki z instytucjami państwowymi. Po więcej informacji zapraszamy do zakładek poszczególnych oprogramowań lub kontaktu telefonicznego pod numerem 61-887-66-08.

Poza powyższym KST Konsulting oferuje również pełen zakres wsparcia technicznego, telefonicznego oraz online. Zdajemy sobie sprawę, że szybka reakcja jest nierzadko kluczem gwarantującym powodzenie podjętych działań. Oferujemy także szkolenia początkowe i zaawansowane, a jeśli hodowca potrzebuje konkretnej informacji i jeszcze nie wie, gdzie ją w programie znaleźć, szybko pomożemy w sprawnym poruszaniu się po programie.

Tylko nasze programy do zarządzania stadem łączą się ze wszystkimi rodzajami hal udojowych oraz dostarczą Państwu pełen zakres informacji hodowlanej, produkcyjnej, weterynaryjnej oraz administracyjnej (ARIMR).

!!! Polecamy wersję na telefon, byś mógł podejmować decyzje i wprowadzać dane w terenie!!!!

 

                                                                           

 

 

                                                

Kontakt

(+48) 61 887 66 08

biuro@kstkonsulting.com.pl

Adres


KST Konsulting Sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 104
61-246 Poznań

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj jako pierwszy
informacje o promocjach i nowościach