Kim jesteśmy

KST Konsulting posiada siedzibę w Polsce, w miejscowości Tulce, niedaleko Poznania. Pracownicy firmy swoją wiedzę oraz doświadczenie zdobywają od 1997 roku zarówno w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii. Pozwala to na świadczenie najwyższej jakości usług wspomagających prowadzenie gospodarstw rolnych nie tylko w Polsce, ale w całej Europie Środkowej.  KST Konsulting jest w stanie zaoferować wyspecjalizowane usługi w obszarze rolnictwa przy realizacji tak samo małych jaki i dużych przedsięwzięć inwestycyjnych.

KST Konsulting łączy gruntowną wiedzę praktyczną z zakresu rolnictwa ze sprawdzonymi strategiami zarządzania przedsiębiorstwem. Firma KST jest dobrze przygotowana, aby doradzić, jak najlepiej zarządzać gospodarstwem rolnym dzięki zatrudnieniu zespołu wykwalifikowanych specjalistów do spraw produkcji roślinnej, zwierzęcej oraz do spraw finansowych i administracyjnych.

Zmieniające się trendy na rynkach światowych, szybko ewoluująca polityka rolna Unii Europejskiej oraz dynamiczny rozwój technologii stawiają coraz większe wymogi dla osób prowadzących gospodarstwa rolne. KST Konsulting może pomóc zbudować firmę o pewnej przyszłości, która będzie miała:

• Jasno określone cele
• Możliwość wyboru najbardziej opłacalnych technologii oraz odpowiednich strategii zarządzania, aby te cele osiągnąć
• Plan finansowy i niezbędne narzędzia do monitorowania swoich postępów

Kontakt

(+48) 61 887 66 08

biuro@kstkonsulting.com.pl

Adres


KST Konsulting Sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 104
61-246 Poznań

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj jako pierwszy
informacje o promocjach i nowościach